więcej info o firmie Maxie Hill

Brian Tracy Cytaty

 „Jeśli to, co robisz nie zbliża Cię do Twoich celów, oznacza to, że Cię od nich oddala.”

 

Brian Tracy jest wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

 

Jest autorem 42 książek przetłumaczonych na 35 języków dostępnych w 52 krajach. w tym światowych bestsellerów: „Maksimum osiągnięć”, „Psychologia sprzedaży”, „Sposób na sukces” czy „Turbostrategie”.

Niesamowicie pracowity i kreatywny człowiek. Zaczynał od sprzedaży bezpośredniej i tam zdobywał swoje pierwsze biznesowe doświadczenina.

Na świecie wydano ponad 350 edukacyjnych programów audio & video jego autorstwa!

W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad cztery miliony osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte & Touche, McDonell Douglas, Coca Cola i wielu innych, znajdujących się w ścisłej czołówce światowej gospodarki.

Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 300 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

 

Cytaty Briana Tracy:

„Żeby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć.”

„Nieważne skąd pochodzisz. Ważne dokąd zmierzasz.”

„Umiejętność zdyscyplinowania się, by zrezygnować z natychmiastowej satysfakcji w zamian za większą nagrodę w dłuższej perspektywie jest nieodzownym warunkiem sukcesu.”

„Znajdź sobie dobre towarzystwo. Współpracuj z pozytywnymi, zorientowanymi na cele ludźmi, którzy inspirują Cię i pobudzają do działania.”

„Podejmij już teraz decyzję, by odnieść sukces. Większość ludzi nigdy nie decyduje, by być bogatym i to właśnie dlatego przechodzą oni na emeryturę jako biedni.”

„Zawsze dawaj bez zapamiętywania i zawsze zapamiętuj, kiedy dostajesz.”

„Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości niesienia pomocy innym. Nieudacznicy zawsze pytają: 'A co mi za to dasz?’.”

„Największym błędem, jaki możemy kiedykolwiek popełnić w życiu jest myślenie, że pracujemy dla kogokolwiek innego niż dla siebie.”

„W ostatecznym rozrachunku i tak zawsze dostajesz zapłatę za swoje REZULTATY.”

„Istnieje tyle sposobów na samodzielne dojście do miliona, że jest to prawie niemożliwe, by nie osiągnąć tego celu, jeśli myślisz o nim naprawdę poważnie.”

„Można powiedzieć, że szczęście wymaga tego, byś był zupełnie samolubny, by rozwinąć się do takiego stopnia, byś mógł być całkowicie bezinteresowny do końca życia.”

„Celem sprzedaży jest pomoc drugiej osobie.”

„Pieniądze zdają się płynąć do tych ludzi, którzy mogą wykorzystać je w najbardziej produktywny sposób dostarczając wartościowych produktów i usług i którzy mogą zainwestować je, by tworzyć miejsca pracy i okazje, które przynoszą korzyści innym.”

„Jeśli chcesz osiągać wartościowe rzeczy w swoim życiu prywatnym i zawodowym, musisz stać się wartościową osobą poprzez rozwój osobisty.”

„Im bardziej pomożesz innym ludziom, tym bardziej będą oni chcieli Ci pomóc.”

„Wyraźna wizja, poparta dokładnymi planami, daje Ci niesamowite uczucie pewności i osobistej mocy.”

„Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i niekomfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego.”

„Największym prezentem jaki możesz dać innym ludziom jest prezent bezwarunkowej miłości i akceptacji.”

„Uważam, że dzięki uczeniu się i stosowaniu zdobytej wiedzy możesz rozwiązać każdy problem, pokonać każdą przeszkodę i osiągnąć każdy cel jaki sobie postawisz.”

„Prawo przyczyny i skutku: jeśli będziesz robić to, co inni ludzie sukcesu – w końcu uzyskasz te same rezultaty, które oni uzyskują.”

„Jednym z najlepszych sposobów wykorzystania czasu jest zwiększanie stopnia kompetencji w najważniejszych dla siebie dziedzinach.”