TalentQ – Nowoczesne narzędzie


Talent Q Dimensions to nowoczesne narzędzie do pomiaru cech osobowości, które warunkują sukces w pracy. Wykorzystuje najwyższej jakości narzędzia psychometryczne do oceny osobowości, umiejętności oraz kompetencji. Wszystko to bez wychodzenia z domu – online.

Sprawdź jak wygląda i jak może Ci się przydać Raport TalentQ Dimensions

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy więcej o raporcie.

TalentQ – dla siebie i dla innych… 

 

Znajdź cechy osobowości dopasowane do stanowiska

Narzędzia Talent Q pozwalają organizacjom i firmom lepiej wybierać ludzi wspierając procesy rekrutacji. Dzięki temu redukujemy koszty podjęcia złej decyzji oraz zwiększamy możliwości prawidłowego wyboru odpowiedniego pracownika na określone stanowisko.

Wymiar3 TalentQ Wymiar3 TalentQ Wymiar2 TalentQ

Narzędzia TalentQ pomagają również w rozwoju pracowników, dzięki pomocy w określaniu mocnych i słabych stron, kompetencji oraz blokad kariery.

Zarządzaj zespołem i sprawdź role grupowe

Dzięki wbudowanym narzędziom do oceny ról grupowych oraz cech osobowości, narzędzia TalentQ mogą stanowić dużą pomoc w budowaniu efektywnych zespołów oraz rozwiązywaniu problemów, które powstają w zespołach. Są świetną pomocą dla świadomych menedżerów oraz osób zajmujących się tworzeniem sprawnych zespołów.

Role Grupowe Talent Q

Planuj karierę i rozwój

Wykorzystując dane zebrane dzięki badaniom TalentQ Dimensions możemy planować ścieżki kariery, wspierać rozwój talentów czy też przygotowywać tematy do pracy coachingowej. Informacje mogą być świetną bazą do planowania coachingu kariery czy rozwoju.

Możesz stosować na całym świecie

Ważne dla firm międzynarodowych jest to, że narzędzie dostępne jest w ponad 30 językach i są one wykorzystywane przez wiele międzynarodowych organizacji.

Wykorzystuj w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą

Dla działów sprzedaży i osób zarządzających sprzedażą przygotowany został uniwersalny profil dopasowania do procesu sprzedaży. Proces sprzedaży został określony na podstawie wieloletnich badań na całym świecie i odpowiada najnowszym standardom. Dzięki temu możemy sprawdzić jak nasi pracownicy lub potencjalni kandydaci odnajdują się na poszczególnych  etapach procesu sprzedaży.

Profil dopasowania do procesu sprzedaży

 Sprawdź jak wygląda i co zawiera Przykładowy Raport TalentQ Dimensions

Narzędzia TalentQ to dwa składniki, które można stosować razem lub osobno:

Testy zdolności analitycznych Elements - nowoczesne narzędzie selekcyjne, pozwalające na diagnozę potencjału w szybki w skuteczny sposób.

Kwestionariusz osobowości Dimensions – wielowymiarowe podejście do badania osobowości dające możliwość dokonywania oceny w wielu obszarach i procesach HR.

MBTI TalentQ Test Osobowości

Dimensions daje możliwość wygenerowania wielu raportów interpretacyjnych, niezbędnych do wsparcie wielu procesów HR w organizacji. Dzięki nowoczesnej konstrukcji narzędzia istnieje możliwość dostosowania kwestionariusza do modelu kompetencyjnego Klienta.

Co zyskujesz korzystając z narzędzia TalentQ Dimensions?

  • Dopasowanie narzędzia do potrzeb klienta. Kwestionariusz Dimensions może zostać w prosty sposób dostosowany do modelu kompetencyjnego firmy czy organizacji.
  • Różnorodność i wielowymiarowość raportów. Na podstawie jednorazowego badania możemy wygenerować pełen zestaw raportów mających zastosowanie we wszystkich procesach HR  (m.in. rekrutacja, reorganizacja, rozwój osobisty, rozwój zespołu, coaching menedżerski i outplacement).
  • Profilowanie stanowiska. Kwestionariusz Dimensions posiada wbudowaną funkcję Kreatora Profilu Stanowiska, która umożliwia ocenę kandydatów w oparciu o wymagania dotyczące danego stanowiska.
  • Oszczędność czasu. UWypełnienie testu ( kwestionariusza) Dimensions zajmuje najczęściej około pół godziny, dzięki temu jest on o wiele mniej czasochłonny niż większość testów osobowości.
  • Opłacalność. Kupujesz tylko to, co potrzebujesz. Możesz zdecydować się na cały raport i jednocześnie jeśli go nie potrzebujesz to możesz zakupić tylko jeden element. Zasady są jasne i przejrzyste. Brak opłat licencyjnych czy aktywacyjnych.
  • Silne podstawy naukowe. System oceny spełniający najbardziej rygorystyczne standardy psychometryczne stworzony przez prof. Rogera Holdswortha, światowy autorytet w dziedzinie psychologii biznesu.
  • Międzynarodowy zasięg. Kwestionariusz Dimensions dostępny jest w ponad 30 językach, co umożliwia prowadzenie globalnych projektów oceny.

  Sprawdź jak wygląda i co zawiera Przykładowy Raport TalentQ Dimensions
Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress