więcej info o firmie Maxie Hill

Business Coaching

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem firmy, członkiem zarządu czy menedżerem, to na Tobie – przynajmniej w części – spoczywa odpowiedzialność za wyniki firmy, jej rozwój, wykorzystanie rynkowego potencjału.

Czy na pewno zrobiłeś już wszystko, co było możliwe, aby przedsiębiorstwo osiągnęło sukces? A co z Tobą, Twoimi umiejętnościami i aspiracjami? Co z zespołem, który wspólnie z Tobą każdego dnia powinien pracować na małe i duże zwycięstwa?

Czy chcesz:

 • Skuteczniej zarządzać firmą?
 • Podjąć ważną decyzję zawodową?
 • Wyznaczać sobie nowe cele biznesowe?
 • Kreować nowe wizje i wcielać je w życie?
 • Wprowadzić w przedsiębiorstwie poważne zmiany?
 • Sprawić, by Twoja firma była bardziej konkurencyjna?
 • Odnaleźć w sobie cechy przywódcze lub rozwinąć je?
 • Zbudować zgrany zespół współpracowników?
 • Wyzwolić w zespole większą kreatywność?
 • Poprawić poziom komunikacji w firmie?
 • Lepiej zmotywować siebie lub pracowników?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedź brzmi „TAK” – Business Coaching jest dla Ciebie.

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem firmy, członkiem zarządu czy menedżerem, to na Tobie – przynajmniej w części – spoczywa odpowiedzialność za wyniki firmy, jej rozwój, wykorzystanie rynkowego potencjału. Czy na pewno zrobiłeś już wszystko, co było możliwe, aby przedsiębiorstwo osiągnęło sukces? A co z Tobą, Twoimi umiejętnościami i aspiracjami? Co z zespołem, który wspólnie z Tobą każdego dnia powinien pracować na małe i duże zwycięstwa?
Jak widzisz, biznes to temat bardzo szeroki – obejmuje nie tylko sprawy finansowe, ale również relacje z innymi ludźmi, osobiste motywacje, ambicje, umiejętność współpracy. Biznes wymaga nieustannego uczenia się, otwartości, odnajdowania możliwości tam, gdzie nie widzą ich inni. Gdy konkurencja jest silna, zwycięstwo może należeć do tego, kto wyprzedzi innych nawet o pół kroku. Czy jesteś gotowy, by wygrać?
Business Coaching to proces zmian ukierunkowany na sprawy związane z biznesem i karierą. Dzięki coachingowi możesz zmieniać się, udoskonalać, rozwijać swoje umiejętności i zwiększać świadomość siebie i swoich możliwości. Możesz także pomagać innym (np. podwładnym), by ich działania były bardziej skuteczne lub w większym stopniu opierały się na współpracy. Business Coaching wniesie do Twojego życia odpowiednią dawkę refleksji i wiedzy, dzięki której wprowadzisz do swojego biznesu lub życia zawodowego potrzebne zmiany. W coachingu chodzi bowiem o praktykę, o realne korzyści, jakie możesz odnieść właśnie dzięki wsparciu profesjonalnego coacha.

Business Coaching umożliwia m.in.:

Tworzenie strategiispotkania coachingowe ułatwią Ci skonstruowanie odpowiedniej strategii biznesowej, niezależnie od tego, nad jakim obszarem biznesu lub kariery chcesz aktualnie pracować.
Osiąganie celu –  coaching spowoduje wzrost Twojej efektywności, zaangażowania, a w końcu także satysfakcji z podejmowanych działań. Wzrośnie Twoja świadomość, że sam kreujesz swój los, za każdym razem dokonując najbardziej optymalnych wyborów.
Wsparcie potreningowe – kompetencje zdobyte podczas szkoleń, kursów, warsztatów powinny być ćwiczone i wzmacniane. Aby być dobrym pływakiem, trzeba dużo pływać, najlepiej pod okiem dobrego trenera. Aby być skutecznym menedżerem, potrzebne jest ćwiczenie kompetencji, najlepiej we współpracy z profesjonalnym coachem.
Decydując się na spotkania ze mną, spojrzysz na swój biznes i karierę z całkowicie nowej perspektywy. Odkryjesz swoje, możliwości, ale także nabierzesz pewności, by śmiało sięgać po to, czego aktualnie potrzebujesz. Rozwiązanie konkretnego problemu lub osiągnięcie celu może wymagać od kilku do kilkunastu sesji, odbywanych najczęściej co tydzień lub raz na dwa tygodnie.
Zwiększ swój biznes. Sprawdź jak business Coaching działa! Skontaktuj się ze mną i umów na sesję w Toruniu lub przez Zoom czy Skype.