więcej info o firmie Maxie Hill

Coaching to inwestycja

Inwestujesz w siebie? Coaching to najlepsza i najszybciej zwracająca się inwestycja!

  • Być może chciałbyś odnosić w życiu więcej sukcesów?
  • Być może marzysz o relaksie i spokoju?
  • A może Twoim celem jest radosny i szczęśliwy związek?

Możliwe, że Twoje cele i marzenia nie są przeliczalne na pieniądze. Z pewnością wiele jest pragnień, których spełnienie nie zależy od stanu konta. Ale gdyby było możliwe przybliżyć się do swoich marzeń, sprawić, by były na wyciągnięcie ręki, czy sięgnąłbyś po nie?
Coaching to właśnie taki proces, który pozwoli Ci „przyciągnąć to”, czego pragniesz. W przeciwieństwie do wielu innych wydatków, które można określić hasłem „zapłać-skonsumuj-zapomnij”, coaching stanowi najprawdziwszą inwestycję. Angażujesz pewne środki, by przekształcić swoje życie na lepsze. To przyjemny, fascynujący, a jednocześnie bardzo poważny proces, podczas którego wiele się o sobie dowiesz, odkryjesz nowe możliwości i w końcu – zrealizujesz zakładane cele.
Mając świadomość korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki coachingowi, inaczej spojrzysz na fakt, że sesje są odpłatne. Zestawiając cenę kilku lub kilkunastu spotkań z celem, jaki zamierzasz osiągnąć dzięki coachingowi, możesz łatwo odpowiedzieć sobie na pytanie, czy cel ten wart jest Twojego zaangażowania, czasu i pieniędzy.
To, czy zdecydujesz się na coaching, powinno zależeć od tego, jak ważna jest dla Ciebie sprawa (cel, problem, marzenie), nad którą chcesz pracować. Im większą wagę przykładasz do jakości swojego życia, kariery lub biznesu, tym bardziej perspektywiczne będzie Twoje spojrzenie na coaching.
Fakt, że chcesz zainwestować we własny rozwój, wiąże się z jeszcze jedną ważną kwestią. Jeśli w ten proces włączysz się finansowo, prawdopodobnie zechcesz w pełni zaangażować się również emocjonalnie, aby w każdym możliwym aspekcie wykorzystać szansę, jaką jest coaching. A im bardziej się zaangażujesz, im szerzej otworzysz się na to, co nowe i nieznane, tym większe i wartościowsze zmiany zauważysz w swoim życiu.
Już teraz czujesz, że coaching to dobry wybór? Skontaktuj się ze mną, by zrobić pierwszy krok w stronę lepszego życia osobistego i zawodowego.